Svatební veletrh Třebíč

11. února 2018 / Hotel Atom
Svatební veletrh Třebíč na Facebooku

Soutěž o proměnu

Vyhlašujeme soutěž o profesionální vizážisticko-kadeřnickou proměnu pro nevěstu a její maminku!

Máte odvahu a přejete si změnit svůj vzhled? Svařte se do rukou profesionálek ověnčených tituly z řady soutěží.

Stačí jen poslat foto obou účastnic (buď jedno společné, nebo každou zvlášť) a krátký popisek na soutez@hotelatom.cz do středy 31.ledna. Z došlých přihlášek vylosujeme ve čtvrtek 1.února výherní dvojici. 

O proměnu se přímo na veletrhu postará vizážistka Alena Lesslová a kadeřnice Marcela Blechová. 

Část proměny (barvení a stříhání vlasů atd.) proběhne již před akcí – ve smluveném termínu v Kadeřnickém salonu TOP v Třebíči. Líčení a česání pak bude probíhat u jednoho ze stánků na veletrhu v neděli 11.února. Výsledek proměny bude prezentován na pódiu spolu s fotografiemi před.

Účastí v soutěži dáváte souhlas se zveřejněním fotek na Facebooku. Není podmínkou, aby „nevěsta“ měla naplánovanou svatbu v tomto roce. Může se jednat o jakoukoliv svobdnou dívku a její maminku. 

Aktuality

Středa, 17. Leden

Soutěž o proměnu

Vyhlašujeme soutěž o profesionální vizážisticko-kadeřnickou proměnu pro nevěstu a její maminku! O proměnu se přímo na veletrhu postará vizážistka Alena Lesslová a kadeřnice Marcela Blechová. 

Pátek, 8. Prosinec

Nevěsta z plakátu

Tvář našemu veletrhu letos propůjčila skutečná nevěsta Jana. Za poskytnutí originální fotografie moc děkujeme třebíčské fotografce Žanetě Malé.

Středa, 6. Prosinec

Trendy pro rok 2018

Svatebním trendem pro rok 2018 je mimo jiné klasická elegance. Nevěsta jako princezna obklopená zlatými doplňky. I toto uvidíte na našem svatebním veletrhu.

Pátek, 1. Prosinec

Svatba v Třebíči a okolí

Plánujete svatbu v okrese Třebíč? Seznamte se s místními dodavateli! Na veletrhu si můžete vybrat nejen šaty, ale třeba i svatební dort nebo líčení a to pěkně pod jednou střechou.